درباره ما

_

شرکت چالوس بار

مرام نامه شرکت

_

شركت حمل و نقل جاده اي چالوس بار با سابقه اي بیش از  بیست سال و برخوردار از اعتبار و خوشنامي نزد مشتريان خود ، با اتكا به خداوند و توانايي حرفه اي و تخصص همكاران و توانگري مدیریتی و  مالي  به عرضه انواع خدمات حمل و نقل و امور وابسته در سراسر كشور مي پردازد . بهبود مداوم توانگري (پشتوانه مالي – تخصصي – حرفه اي) و ماندگاري (حضور هميشگي در صنعت حمل و نقل داخلی كشور) شركت هدف راهبردي ماست . و متعهد در راه تحقق اين هدف ها كه مشتري مداري و تلاش براي خدمت رساني به صاحبان كالا و مصرف كنندگان می باشد.
شرکت حمل و نقل چالوس بار به عنوان یکی از شرکتهای پویا و پیشرو در زمینه حمل و نقل داخلی کالا فعالیت دارد و بر اساس استانداردهای روز دنیا می باشد که با بهره گیری از مجموعه ای از متخصصین و کارشناسان مجرب صنعت حمل و نقل به طور خستگی ناپذیر جهت اعتلا به اهداف والای این مجموعه که مهمترین آنها رضایت مشتریان است در حال تلاش است. رویکرد اصلی این مجموعه همانا ارائه سرویسهایی با کیفیت بالا و بر اساس جدیدترین استانداردهای صنعت حمل و نقل در دنیا با استفاده از آخرین دستاوردهای این صنعت به اقتصادی ترین و مطمئن ترین شکل ممکن می باشد.این شرکت به اهمیت اطلاعات در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات واقف بوده و نهایت تلاش خود را جهت گردآوری ، بررسی و به روز نمایی اطلاعات خود با استفاده از تکنولوژی های جدید می نماید.
این شرکت رابطه بسیار خوبی با نمایندگان خطوط کشتیرانی ، ، شرکتهای فورواردی بزرگ دنیا در ایران و سایر مقامهای محلی از جمله مقامهای بندری ، ، گمرگی و غیره در کشور دارد که کمک شایانی به ارائه خدماتی در خور می نماید.اهداف مشترك ، منافع مشترك و وفاداري اعضای شركت چالوس بار تضمين كننده توانگري و حضور مداوم هست . تجار و بازرگانان كوچك و بزرگ در سراسر كشور از خدمات حرفه اي و صادقانه اعضاي شركت چالوس بار بهره مي گيرند و حضور تعداد كثيري از مشتريان كه طي سال هاي طولاني به آنان خدمت كرده ايم گواه اين ادعاست. بازار بالقوه حمل و نقل جاده اي كشور بسيار گسترده است و در تبديل آن به الفعل تنها خلاقيت ، نوآوري و ابداع با رعايت الگوي مشتري مداري كار ساز خواهد بود. رقابت غير حرفه اي تنها منافع كوتاه مدت را تامين مي كند ، اما شركت چالوس بار كه به حضور قدرتمند و دراز مدت در صنعت حمل و نقل كشور مي انديشد ، بر رقابت سالم ، حرفه اي و مبتني بر اخلاق كسب و كار و جلب رضايت و حقوق مشتريان تكيه دارد.
بیش از  20 سال در اين حرفه با خوش نامي و اعتبار مانده ايم و اميدواريم با پايبندي به اصول بنگاه داري اقتصادي ، در چارچوب قوانين و مقررات ، مصممانه در عرصه اقتصاد كشور فعالانه بمانيم و در توسعه اقتصاد نقشي درخور ايفا نماييم. پشتوانه ما توانمندي در بازاريابي ، ظرفيت بالاي تخصصي همكاران در ارائه خدمات فني حمل و نقل انتخاب روش هاي علمي در مديريت منابع و تداوم وفاداري مجموعه مشتريان به شركت چالوس بار است. دقت ، سرعت و صداقت در كار روش ما و كسب رضايت مشتريان هدف ماست.

148+پرسنل و راننده
30+سال تجربه
2500حمل و نقل موفق
350+مشتریان
_

آشنایی با مدیران

 

_
image

بابک سلطان مرادی

مدیر عامل

image

شهرام سلطان مرادی

نائب رئیس هیئت مدیره

image

سلطام مرادی

مدیر حمل و نقل

image

سلطان مرادی

مدیر مالی

_

مشتریان ما 

برخی از مشتریانی که با ما کار کرده اند

_